Aktuality:

9.8.2011
Zprovozněn poptávkový formulář

10.4.2008
Otevřena nová provozovna Hrušovany nad Jevišovkou

Vítejte na Esika.cz,

   jsme firma s více než desetiletou tradicí ve výrobě elektroniky s roční produkcí přesahující 10000 desek. Disponujeme technologiemi pro olovnatou i bezolovnatou montáž, ručním i strojním osazováním SMD součástek. Zákazníkovi poskytujeme technologické poradenství i komplexní podporu při vývoji. Vyráběnou elektroniku testujeme. Nákup součástek zajišťujeme od prověřených dodavatelů a cenu neustále optimalizujeme.
   Výrobu elektroniky bereme jako celek a našim zákazníkům nabízíme též doplňkové služby jako je výroba kabelových svazků, sítotiskový a tampónový tisk. Jsme schopni zajistit výrobu plastových dílců. S otevřením pobočky v Hrušovanech nad Jevišovkou k našim službám přibylo strojní obrábění kovů, výroba nástrojů, lisování a lakování výrobků z tenkých plechů.
   Výrobu elektroniky nám svěřují zákazníci z USA, Česka a zemí Evropské unie. Naše výrobky pak směřují do automobilového průmyslu, telekomunikací, indentifikačních systémů, zdravotnické techniky, protipožárních systémů, měřící a regulační techniky a dalších odvětví.

Rychlý kontakt:

Esika, s.r.o.
Olomoucká 10
618 00 Brno

tel.: +420 548 211 417

→ zaslat poptávku ←

© Esika 2009